Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Kwiecień »
« 15 do 21-04-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00:00          
Cały dzień

Święta Wielkanocne - Zajęcia odwołane

Cały dzień

Święta Wielkanocne - klub zamknięty

07:30
30 min

SHORT CLASS - HIIT

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - HIIT

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - HIIT

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - HIIT

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - HIIT

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

   
08:30  
90 min

JOGA

MFP Team

Sala Pole Dance

ZASTĘPSTWO

         
09:00
50 min

PŁASKI BRZUCH

Natalia Przybylska

Sala Pole Dance

 
50 min

FULL BODY WORKOUT

Paweł Kordek

Sala Pole Dance

50 min

LATINO POLE DANCE

Michał Kostempski

Sala Pole Dance

50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Paweł Kordek

Sala Pole Dance

   
10:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Natalia Przybylska

Sala Pole Dance

50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Eliza Hetka

Sala Pole Dance

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Paweł Kordek

Sala Pole Dance

50 min

STRETCHING

Michał Kostempski

Sala Pole Dance

     
15:30      
50 min

PILATES

Julia Michalska

Sala Pole Dance

ZASTĘPSTWO

     
16:30  
50 min

SEXY DANCE

Katarzyna Kozdęba (Hojoł)

Sala Pole Dance

ZASTĘPSTWO

50 min

POLE DANCE (GRUPA "START")

Karolina Szwarc

Sala Pole Dance

50 min

PŁASKI BRZUCH

Katarzyna Majewska

Sala Pole Dance

     
17:00
45 min

SHORT CLASS - FULL BODY WORKOUT

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

45 min

SHORT CLASS - FULL BODY WORKOUT

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

45 min

SHORT CLASS - FULL BODY WORKOUT

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

45 min

SHORT CLASS - FULL BODY WORKOUT

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

45 min

SHORT CLASS - FULL BODY WORKOUT

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

   
17:30
50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Agnieszka Słońska-Więcek

Sala Pole Dance

ZASTĘPSTWO

50 min

STRETCHING

Katarzyna Kozdęba (Hojoł)

Sala Pole Dance

ZASTĘPSTWO

50 min

PŁASKI BRZUCH

Monika Budzicka

Sala Pole Dance

50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Paulina Wójtowicz

Sala Pole Dance

50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Katarzyna Ćwierz

Sala Pole Dance

   
18:00
30 min

SHORT CLASS - MOBILITY

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - MOBILITY

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - MOBILITY

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - MOBILITY

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - MOBILITY

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

   
18:30
50 min

POLE DANCE (GRUPA "START")

Paula Suchan

Sala Pole Dance

50 min

ZUMBA

Katarzyna Kozdęba (Hojoł)

Sala Pole Dance

50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Izabela Krajanowska

Sala Pole Dance

50 min

SEXY DANCE

Paulina Wójtowicz

Sala Pole Dance

50 min

STRETCHING

Katarzyna Ćwierz

Sala Pole Dance

   
19:30
50 min

STRETCHING

Paula Suchan

Sala Pole Dance

50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Karolina Szwarc

Sala Pole Dance

50 min

STRETCHING

Izabela Krajanowska

Sala Pole Dance

90 min

JOGA

MFP Team

Sala Pole Dance

ZASTĘPSTWO

     
← →